Specjalista ds. BHP

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma NIBE- BIAWAR Sp. z o.o. w Białymstoku należąca do szwedzkiego koncernu NIBE, producent najwyższej jakości podgrzewaczy wody, zasobników, pomp ciepła i kolektorów słonecznych

    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • Realizacja zadań z zakresu BHP
    • Stały nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i PPOŻ
    • Prowadzenie niezbędnych analiz i statystyk, sporządzanie raportów zgodnie z procedurami firmy
    • Kontrole wewnętrzne w zakresie BHP i standardów etycznych
    • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
    • Promowanie kultury bezpieczeństwa
    • Współpraca z wszystkimi działami firmy i instytucjami zewnętrznymi

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia kierunkowego lub ukończonych studiów podyplomowych w zakresie BHP
    • Minimum rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomości przepisów z zakresu BHP, PPOŻ i Prawa Pracy
    • Komunikatywności oraz szacunku do współpracowników
    • Umiejętności organizacji pracy i przeprowadzania kontroli
    • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
    • Elastyczności i otwartości na zmiany
    • Bardzo dobrej znajomość Pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia i pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
    • Możliwość poszerzenia doświadczenia w środowisku międzynarodowym koncernu NIBE
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV klikając na przycisk APLIKUJ.

    Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).”