Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Leszno, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VMI Poland to kolejna z firm z grupy kapitałowej TKH Group zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń do przemysłu oponiarskiego, która kontynuuje swój rozwój na rynku polskim.

    Poszukujemy osób dla których liczy się zawodowy rozwój, pasjonatów, którzy cenią sobie możliwość obcowania z najnowocześniejszymi technologiami, specjalistów, którzy pragną wziąć czynny udział w kreowaniu nowej firmy oraz nowego rynku. Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na stanowisko:
    Miejsce pracy: Leszno
    Nr ref.: VMI010318

    Zadania:

    • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w Spółce
    • przeprowadzanie szkoleń i podnoszenie poziomu wiedzy pracowników z zakresu przepisów oraz dobrych praktyk BHP
    • prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w organizacji i obowiązującymi przepisami
    • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji powypadkowej
    • przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP i ochrony środowiska
    • przygotowywanie okresowych analiz, raportów, sprawozdań i statystyk związanych z BHP i ochroną środowiska
    • dokonywanie oceny ryzyka zawodowego
    • inicjowanie nowych aktywności mających na celu poprawę bezpieczeństwa pracy
    • reprezentowanie pracodawcy przed organami administracji publicznej (PSP, PUP, GUS)

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego o specjalności bezpieczeństwo i higiena pracy lub studiów podyplomowych w tym zakresie
    • uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej
    • dobrej znajomości systemu zarządzania jakością wg normy OHSAS 18001
    • minimum 2-letniego stażu pracy w służbie BHP w firmie produkcyjnej
    • praktycznej znajomości przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP oraz umiejętności ich interpretowania i stosowania
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • możliwości rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: VMI Poland Sp. z o.o. ul. Budowlanych 15,
    64-100 Leszno lub poprzez przycisk Aplikuj.

    Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”