Specjalista ds. celnych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. to firma z 65-letnią tradycją. Specjalizuje się w remontach przebudowach i modernizacjach statków oraz obiektów offshore. Należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia 8 tysięcy pracowników.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk

Sektor stoczniowy

 Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa celna przedsiębiorstwa w zakresie realizowanych zakupów i dostaw armatorskich,
  • stała współpraca z organami celnymi, reprezentowanie pracodawcy w tym zakresie,
  • archiwizacja dokumentów celnych,
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami w zakresie realizowanych obowiązków.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2lata,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość procedur celnych, umiejętność wdrażania nowelizacji ustaw,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość środowiska Microsoft Office z naciskiem na Excel,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętności interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programów i platform celnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pewność zatrudnienia.

Oferty (list motywacyjny oraz CV) prosimy nadsyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
  W temacie prosimy podać: „Specjalista ds. celnych”.

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przez Gdańską Stocznię „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych). Dz.U. 2016 poz.922. z późn. zm.”