Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. celnych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. to firma z 65-letnią tradycją. Specjalizuje się w remontach przebudowach i modernizacjach statków oraz obiektów offshore. Należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., największej grupy stoczniowej w Polsce, która zatrudnia 8 tysięcy pracowników.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Sektor stoczniowy

     Zakres obowiązków:

    • kompleksowa obsługa celna przedsiębiorstwa w zakresie realizowanych zakupów i dostaw armatorskich,
    • stała współpraca z organami celnymi, reprezentowanie pracodawcy w tym zakresie,
    • archiwizacja dokumentów celnych,
    • aktywna współpraca z pozostałymi działami w zakresie realizowanych obowiązków.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2lata,
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • znajomość procedur celnych, umiejętność wdrażania nowelizacji ustaw,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • znajomość środowiska Microsoft Office z naciskiem na Excel,
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętności interpersonalne,
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze programów i platform celnych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pewność zatrudnienia.

    Oferty (list motywacyjny oraz CV) prosimy nadsyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
      W temacie prosimy podać: „Specjalista ds. celnych”.

    Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane.

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przez Gdańską Stocznię „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych). Dz.U. 2016 poz.922. z późn. zm.”