Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Celnych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Satori Sp. z o.o.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem spedycyjno - transportowym. Dla naszych klientów świadczymy usługi w sposób kompleksowy począwszy od doboru odpowiedniego środka transportu, planowania optymalnej trasy jak również przygotowania niezbędnej dokumentacji.

    Należymy do wąskiego grona specjalistów na terenie woj. Zachodniopomorskiego.

    Spełniamy najwyższe normy jakościowe, co potwierdza m.in. uzyskany certyfikat ISO 9001:2015.

    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie
    Numer referencyjny: SC/Szcz
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska

    • Realizacja i nadzór odpraw celnych, tranzytowych, przepraw promowych
    • Komunikacja w języku angielskim z zagranicznymi Klientami, urzędami celnymi, instytucjami kontrolnymi
    • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
    • Rozwój działu celnego w firmie

    Wymagania

    • Wykształcenie m.in. średnie
    • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Agenta Celnego lub zbliżonej
    • Mile widziane Uprawnienia Agenta Celnego (wpis na listę Agentów Celnych)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
    • Umiejętność pracy pod presją w trybie wielozadaniowym
    • Umiejętność pracy w zespole, jak również pracy samodzielnej
    • Komunikatywność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne zarobki
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do pakietu MultiSport
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Satori Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Satori Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Parkowej 1/11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.