Ta oferta pracy jest nieaktualna od 324 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Controllingu

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2017-12-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla jendgo z naszych Klientów, spółki o ugruntowanej pozycji na rynku, wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce
    Nr ref.: SC/JW

    Obowiązki:

    • przygotowywanie bieżących i okresowych raportów finansowych (analizy i zestawienia finansowe),
    • przygotowywanie danych do budżetu, prognoz budżetowych, monitorowanie ich wykonania oraz analizy odchyleń,
    • uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca, prognozowania i budżetowania danych finansowych,
    • analiza procesów, kosztów, wskaźników,
    • mile widziane doświadczenie kontrolingowe w zakresie np.: transport, zakupy, magazyny, obsługa klienta,
    • udział w projektach kontrolingowych, mających na celu optymalizację procesów i raportowania.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym: finanse, rachunkowość, księgowość, kontroling,
    • minimum roczne doświadczenie w obszarze controllingu, analizy finansowej lub księgowości kosztów,
    • znajomości rachunkowości finansowej i zarządczej,
    • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność, dokładność i systematyczność,
    • samodzielności, obowiązkowości, terminowość,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną konwersację,
    • umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami pakietu MS Office (w szczególności Excel).

    Nasz Klient oferuje:

    • pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole,
    • możliwości rozwoju zawodowego i własnych umiejętności,
    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów,
    • jasny i oparty o cele system premiowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162