Specjalista ds. Controllingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-08
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-02-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wydawnictwo C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Obecnie poszukujemy studentów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU
nr ref. AF/01/2018

Lokalizacja: Warszawa, ul. Bonifraterska 17

 www.beck.pl

Zapraszamy osoby, które mają minimum 1-2-letnie doświadczenie w Wielkiej Czwórce w obszarze księgowości, analizy finansowej, kontrolingu lub audytu.

Poszukujemy profesjonalisty, który na podstawie danych źródłowych z systemów ERP, będzie kontrolować, analizować i wyciągać istotne dla biznesu wnioski. Praca w Dziale Contollingu to również wsparcie działań zespołu handlowego.

Główne zadania:

  • sporządzanie raportów
  • sporządzanie analiz finansowych i porównawczych
  • uczestnictwo w procesie budżetowania
  • udział w audytach finansowych
  • tworzenie narzędzi do raportowania i planowania
  • wsparcie dla Dyrektora Finansowego i Kontrolera Finansowego w zakresie przygotowywania danych finansowych
  • weryfikacja wewnętrznych i zewnętrznych dokumentów
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość sprawozdawczości finansowej, zasad rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej, zasad budżetowania i oceny projektów inwestycyjnych
  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office w szczególności MS Excel (zaawansowane formuły)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość języka SQL będzie dużym atutem
  • minimum jednoroczne doświadczenie
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • zdolności interpersonalne, otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • gotowość do zdobywania nowych doświadczeń
  • samodzielność w działaniu i zaangażowanie
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów
  • wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia
  • dostęp do produktów Wydawnictwa C.H.Beck na preferencyjnych warunkach
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie

Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

W tytule korespondencji prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H. Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia z bazy danych Wydawnictwa.