Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-Commerce/Mobile

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-07-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
SCM/WM/06

Eurocash Dystrybucja:

to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Aktualnie do Naszego Działu Marketingu poszukujemy Kandydatów na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • Praktyczna znajomość projektowania i budowania rozwiązań w obszarze e-commerce i mobile,
  • Koordynowanie działań projektowych oraz raportowanie wyników prac,
  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingu internetowego i mobile (mile widziana znajomość systemów campaign manager/marketing automation),
  • Koordynowanie działań promocyjnych w internecie i kanale mobile,
  • Współpraca z innymi działami w ramach spółki i Grupy Eurocash,
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących współczynnik konwersji serwisów internetowych,
  • Analizowanie zachowań użytkowników, strony www, przeprowadzanie testów A/B,
  • Śledzenie trendów, proponowanie nowych rozwiązań w obszarze e-commerce i mobile.

Idealny kandydat powinien:

  • Mieć wykształcenie wyższe,
  • Posiadać min. 3 letnie doświadczenie projektowaniu rozwiązań oraz marketingu internetowym, szczególnie w obszarze e-commerce i mobile (praca w sklepie internetowym FMCG lub sklepie B2B będzie dodatkowym atutem),
  • Być biegłym w analizowaniu danych, wyciąganiu wniosków i tworzeniu rekomendacji,
  • Znać zagadnienia z zakresu SEO/SEM/PPC,
  • Znać Google Analytics, heatmaps,
  • Znać zagadnienia UX (projektowanie, badania),
  • Znajomość HTML, PHP, programy graficzne oraz programy do makietowania stron i aplikacji mobilnych - będzie to dodatkowym atutem.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in.: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne, dofinansowania do kolonii, stypendiów),
  • Karty Multisport i OK System etc.),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poszerzania specjalistycznej wiedzy,
  • Możliwość rozwoju wewnątrz grupy.

PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się