Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Ełk, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński
     ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk
    zatrudni:
    Specjalistę ds. Eksportu

    Miejsce pracy: Ełk

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie średnie ( wyższe mile widziane);
    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
    • Umiejętności handlowe i negocjacyjne;
    • Wysokie umiejętności analityczne i planistyczne;
    • Dobra znajomość pakietu Excel;
    • Nastawienie na działanie, sukces i wyniki;
    • Samodzielność w działaniu, podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność;
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy kat. B);

    Obowiązki:

    • Rozwój współpracy z obecnymi klientami;
    • Opracowanie i realizacja koncepcji rozwoju rynków;
    • Negocjowanie warunków współpracy;
    • Sporządzanie ofert handlowych;
    • Kompleksowa obsługa klientów i procesu realizacji zamówień;
    • Realizacja planów sprzedaży;
    • Analiza preferencji klientów, rynków i konkurencji;
    • Raportowanie do kierownika działu;

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Możliwość rozwoju umiejętności handlowych oraz nabierania doświadczenia w relacjach z klientami międzynarodowymi;
    • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy;
    • Dużą swobodę działania;
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole;
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński, ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.. 833 )”