Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. eksportu

  • Francja
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Avallon (Francja)

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z osobami z różnych krajów

    Opis stanowiska:

    • Obsługa i administracja procesu realizacji zamówień oraz nadzór nad harmonogramem realizacji zamówień
    • Przygotowanie dokumentacji eksportowej, w tym organizacja i nadzór nad dokumentacją celną
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Komunikacja z działami współpracującymi
    • Wsparcie obsługi kontrahentów w kraju i za granicą
    • Współpraca z operatorami logistycznymi i monitorowanie procesu transportu
    • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji, raportowanie pracy

    Wymagania:

    • Umiejętność współpracy z klientem wielokulturowym
    • Doświadczenie w pracy w dziale eksportu lub działach handlowych
    • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
    • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
    • Znajomość pakietu Ms Office
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji online i offline
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922 z późn. zm.)

    Administratorem danych osobowych jest Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311) przy ul. Grunwaldzkiej 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.’’