Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MDH Sp. z o.o. - producent i dystrybutor  wyrobów medycznych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, zamówień i monitorowanie ich realizacji
  • Wystawianie dokumentów handlowych, niezbędnych do wysyłek zamówień eksportowych
  • Budowanie dobrych relacji z odbiorcami firmy poprzez utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klientów
  • Organizowanie transportu dla zamówień eksportowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych
  • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych oraz monitorowanie sprzedaży
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
  • Udział w targach branżowych
  • Przygotowywanie dokumentacji pracy własnej (sprzedaż, plan rozwoju, monitoring konkurencji)

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoki poziom samodzielności
  • Znajomość procedur eksportowych
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność wyszukiwania nowych klientów oraz budowania długofalowych relacji handlowych
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wytrwałość w realizacji celów
  • Uczciwość, kultura osobista i otwartość na kontakty z przedstawicielami innymi nacji i religii
  • Nastawienie na sukces i wyniki
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie
  • Udział w targach na całym świecie
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Życzliwą atmosferę i niezbędne narzędzia pracy.
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowania zależny od wyników

List motywacyjny oraz CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MDH Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)” prosimy kierować klikając:

w temacie wpisując ”specjalista ds. eksportu”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.