Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MDH Sp. z o.o. - producent i dystrybutor  wyrobów medycznych, wchodzący w skład międzynarodowej korporacji, poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Realizacja założonych celów sprzedażowych
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, zamówień i monitorowanie ich realizacji
    • Wystawianie dokumentów handlowych, niezbędnych do wysyłek zamówień eksportowych
    • Budowanie dobrych relacji z odbiorcami firmy poprzez utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klientów
    • Organizowanie transportu dla zamówień eksportowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych
    • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami
    • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych oraz monitorowanie sprzedaży
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
    • Udział w targach branżowych
    • Przygotowywanie dokumentacji pracy własnej (sprzedaż, plan rozwoju, monitoring konkurencji)

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe
    • Wysoki poziom samodzielności
    • Znajomość procedur eksportowych
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
    • Umiejętność wyszukiwania nowych klientów oraz budowania długofalowych relacji handlowych
    • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Wytrwałość w realizacji celów
    • Uczciwość, kultura osobista i otwartość na kontakty z przedstawicielami innymi nacji i religii
    • Nastawienie na sukces i wyniki
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie
    • Udział w targach na całym świecie
    • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Życzliwą atmosferę i niezbędne narzędzia pracy.
    • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowania zależny od wyników

    List motywacyjny oraz CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MDH Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)” prosimy kierować klikając:

    w temacie wpisując ”specjalista ds. eksportu”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.