Specjalista ds. exportu

UrbanekO firmie

Urbanek

Katarzynów 59

Łowicz

Firma Bracia Urbanek od 30 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości, naturalnych przetworów owocowo-warzywnych. Dzięki pasji do warzyw oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju możemy zaproponować szerokie portfolio przetworów owocowo-warzywnych, dań gotowych oraz zup.

Nieustannie się rozwijamy, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Najważniejsze zadania:

  • Utrzymywanie kontaktów z kontrahentami w zakresie współpracy handlowej.
  • Obsługa zagranicznych transakcji handlowych.
  • Zarządzanie procesem dostaw eksportowych.
  • Sporządzanie analiz i prezentacja wyników.
  • Rozwój działalności na aktualnych i poszukiwanie nowych rynków zbytu.
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych związanych z eksportem towarów.

Wymagane umiejętności:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, szczególnie w firmach działających w pokrewnych branżach.
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość drugiego języka obcego).
  • Komunikatywność i orientacja na pracę zespołową.
  • Umiejętność biegłej obsługi pakietu MS Office.
  • Znajomość praktyk logistycznych, procesów i procedur celnych.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność efektywnego planowania i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Bezpłatne kursy językowe.
  • Pracę z młodymi ludźmi, w przyjaznym otoczeniu.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV
oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proszę o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy