Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy naszych klientów w rekrutacji specjalistów i fachowców do pracy w kraju i za granicą dla różnych gałęzi przemysłu. Współpracujemy tylko z najbardziej rzetelnymi i stabilnymi firmami, które zapewniają swoim pracownikom wysoki standard zatrudnienia. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole
    SdH/2018/11

    Do udziału w rekrutacji zapraszamy zarówno osoby posiadające doświadczenie, absolwentów, jak również osoby uczące się na IV lub V roku studiów.

    Zakres obowiązków

    • Aktywny udział w projektach HR realizowanych dla Klientów firmy
    • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych (kadra managerska, inżynierska, stanowiska specjalistyczne)
    • Koordynowanie szkoleń oraz bieżący kontakt z Klientami
    • Planowanie, organizowanie, monitorowanie oraz nadzór nad prowadzonymi szkoleniami
    • Opracowywanie ofert na usługi szkoleniowe i doradcze
    • Współpraca z konsultantami i trenerami
    • Dbanie o doskonałe relacje z Klientami firmy

    Nasze oczekiwania

    • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub dysponowanie bardzo dobrą wiedzą i zainteresowaniami w obszarze HR
    • Co najmniej dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • Prawo jazdy kat. B

    Nasza oferta

    • Umowa o pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • Premie za efektywnie zrealizowane projekty
    • Praca w firmie z uznaną marką na rynku, z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży HR
    • Pełna wyzwań praca w projektach z obszaru HR dla biznesu
    • Bardzo dobra atmosfera w pracy, oparta na zasadzie zaufania i szacunku dla pracownika

    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ"

    Informacji ws. rekrutacji udziela:

    Marek Nowak

    tel. 501 165 622

    Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.