Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

    Aktualnie poszukujemy skrupulatnej osoby do zespołu HR’owego, która wesprze dział w codziennych obowiązkach!

    Jeżeli prawo pracy i ubezpieczeń społecznych nie mają przed Tobą żadnych tajemnic, lubisz przygotowywać raporty czy sprawozdania, deklaracje ZUS, GUS czy PFRON potrafisz poprawnie wypełnić nawet z zasłoniętymi oczami, analizowanie danych kadrowych daje Ci wiele przyjemności, a tabelki w Excelu masz w małym palcu to właśnie szukamy Ciebie.

    Dołącz do nas!

    Zadania:

    • Weryfikacja dokumentów kadrowo-płacowych pod względem merytorycznym i formalnym
    • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
    • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
    • Rozliczanie umów cywilno-prawnych
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, PDOF, GUS, PFRON
    • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz
    • Archiwizowanie dokumentów kadrowo-płacowych
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
    • Znajomość obsługi programu Płatnik
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność
    • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Bardzo atrakcyjny system premiowy
    • Dynamiczne środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (laptop, telefon)
    • Szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje
    • Możliwość uczestniczenia w darmowych kursach języka angielskiego (różne poziomy, małe grupy)
    • Chillout wyposażony w wiele kultowych gier (Xbox & PS4) oraz chętnych do wspólnej gry
    • Atrakcje i zabawy organizowane przez Mood Managera (m.in. wspólny obiad/ śniadanie, konsultacje z trenerem fitness, seanse masażu i wiele innych pomysłów)
    Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.