Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. informatyki

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.
Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie lokalnego działu IT, naprawy, instalacje i utrzymanie informatycznych systemów wsparcia produkcji oraz aplikacji i urządzeń z nimi związanych.

OBOWIĄZKI:

  • utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne
  • wsparcie systemu MES (Manufacturing Execution System)
  • analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych
  • dostarczanie usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności usług
  • tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT
  • uczestnictwo w projektach

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu różnych dziedzin informatyki jak: znajomość sprzętu komputerowego, baz danych, systemów operacyjnych, sieci LAN i WAN
  • umiejętność programowania
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków, program doceniania i nagradzania i wiele innych
  • Ogromne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj

 Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się