Ta oferta pracy jest nieaktualna od 229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. informatyki

  • Stryków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi.
    Dojeżdża do nas autobus miejski linii 60.

    Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie lokalnego działu IT, naprawy, instalacje i utrzymanie informatycznych systemów wsparcia produkcji oraz aplikacji i urządzeń z nimi związanych.

    OBOWIĄZKI:

    • utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne
    • wsparcie systemu MES (Manufacturing Execution System)
    • analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie
    • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych
    • dostarczanie usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
    • poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności usług
    • tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT
    • uczestnictwo w projektach

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe informatyczne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • wiedza z zakresu różnych dziedzin informatyki jak: znajomość sprzętu komputerowego, baz danych, systemów operacyjnych, sieci LAN i WAN
    • umiejętność programowania
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • zdolność analitycznego myślenia
    • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
    • umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
    • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków, program doceniania i nagradzania i wiele innych
    • Ogromne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj

     Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)"