Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bednarscy sp.j. - autoryzowany dealer marek Toyota i Mazda w Toruniu w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: ASD Toyota Toruń

    Obowiązki:

    • pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
    • obsługa umów cywilno-prawnych,
    • sporządzanie list płac,
    • rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy,
    • sporządzanie i przesyłanie dokumentacji do ZUS, US, PFRON, GUS,
    • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz BHP,
    • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • sporządzanie raportów, analiz i symulacji kadrowo-płacowych,
    • przygotowywanie świadectw pracy i zaświadczeń,
    • bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
    • pomoc w prostych zadaniach z zakresu księgowości.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie, co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale kadr,
    • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • umiejętność obsługi komputera w tym znajomość pakietu MS Office, obsługa programu Płatnik,
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

    Oferujemy:

    • przejrzyste warunki wynagradzania, dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji,
    • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i dodatkowe kursy,
    • zatrudnienie w wymiarze całego etatu na podstawie umowy o pracę,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV
    za pośrednictwem opcji:
    Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”