Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

JWW Sp. z o.o.O firmie

JWW Sp. z o.o.

aleja Wiśniowa 43A

Wrocław

W związku z dynamicznym rozwojem JWW Biuro Rachunkowe poszukuje do swojego zespołu:

Zadania:

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej klientów biura
  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia)
  • sporządzanie list płac
  • sporządzanie deklaracji: US, ZUS, PFRON, GUS
  • obsługa kadrowa pracowników (umowy o pracę, zaświadczenia, skierowania na badania)
  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w administracji kadrowo-płacowej
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych
  • umiejętność planowania oraz zarządzania czasem
  • skrupulatność, terminowość, samodzielność
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem
  • pozytywne usposobienie
  • znajomość systemu Symfonia, CDN Optima, Gratyfikant będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, z ambitnym i młodym zespołem
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i pakiety sportowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • codziennie świeże owoce oraz pyszną kawę
  • bezpłatne kursy językowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy