Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds Klientów

  • Pomerania, pomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zoetis is the leading animal health company, dedicated to supporting its customers and their businesses. Building on more than 60 years of experience in animal health, Zoetis discovers, develops, manufactures and markets veterinary vaccines and medicines, complemented by diagnostic products, genetic tests, biodevices and a range of services. Zoetis serves veterinarians, livestock producers and people who raise and care for farm and companion animals with sales of its products in more than 100 countries. In 2016, the company generated annual revenue of $4.9 billion with approximately 9,000 employees. For more information, visit www.zoetis.com
    SK/0318

    Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds Klientów odpowiedzialna będzie za współpracę z lekarzami weterynarii, hodowcami bydła i trzody chlewnej, a także przedsiębiorstwami związanymi z branżą. Do głównych zadań należeć będzie realizacja planu sprzedaży z wykorzystaniem etycznych metod oraz zapewnianie przewagi konkurencyjnej spółki Zoetis zgodnie z założeniami dotyczącymi produktów firmowych.

    Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami.
    • Analizowanie bieżących osiągnięć, a także analizowanie nowych możliwości w rozwijaniu portfolio klientów i produktów.
    • Optymalne planowanie wizyt i regularne aktualizowanie danych oraz sporządzanie analiz i raportów z wykorzystaniem systemów informatycznych - zgodnie ze standardami firmy.
    • Podnoszenie kompetencji poprzez aktualizowanie wiedzy niezbędnej do pracy na stanowisku (znajomość produktów i działań konkurencji, ogólne zasady marketingu, techniki sprzedaży).
    • Ścisła współpraca z innymi członkami Zoetis w celu wymiany informacji i wykorzystania możliwości biznesowych.
    • Organizacja szkoleń, prezentacji dla branży oraz udział w konferencjach i sympozjach branżowych.
    • Terminowe rozliczanie powierzonych zadań i cyklicznych raportów.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe
    • Przynajmniej roczne doświadczenie handlowe, preferowane w branży farmaceutycznej lub FMCG;
    • Umiejętność obsługi komputera na poziomie użytkownika pakiet Office,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Umiejętność planowania, organizowania czasu, ustalania priorytetów,
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole,
    • Wysoka motywacja, zaangażowanie i orientacja na cel,
    • Dokładność, regularność i systematyczność,
    • Mile widziana znajomość branży farmaceutycznej, weterynaryjnej,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie
    • ambitne zadania i pracę pełną wyzwań
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświaczenia
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    If you meet requirements described above, please send your application in English by clicking on the Apply button.

    Only chosen candidates will be asked to participate in this recruitment process.

    Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)

    bottom