Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości - Program Absolwent

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Księgowości - Program Absolwent

    w Pionie Rachunkowości i Finansów

    Wrocław - Centrala

    Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

    Jakie będą Twoje zadania:

    • poznanie specyfiki pracy w nowoczesnej firmie handlowej, w działach: Kontroli Rachunków Kosztowych oraz Towarowych, Inwestycji, Finansów, Rozrachunków i Sprawozdawczości
    • zapoznanie z funkcjonowaniem transakcji finansowo-księgowych systemu SAP
    • przyjmowanie i przekazywanie dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
    • uczestniczenie w procesie księgowania
    • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
    • sporządzanie dokumentów podatkowych
    • wprowadzanie danych do systemu SAP
    • archiwizowanie dokumentów oraz inne czynności administracyjno-biurowe.

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • statusu absolwenta lub studenta studiów magisterskich na kierunkach ekonomicznych, potrafiących pogodzić studia z pracą
    • zaangażowania i entuzjastycznego nastawienia do życia
    • otwartości na zmiany i ukierunkowania na wyniki
    • umiejętności pracy zespołowej
    • zainteresowania branżą handlową.

    Co Ci zapewnimy:

    Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

    Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."

    Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!