specjalista ds. księgowości

  • Ujazd, opolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-11
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2017-09-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy:

Nr ref.: 46502
Praca stała
Miejsce pracy: Ujazd

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie księgowości zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z ustawą o Rachunkowości
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT, PIT
  • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych
  • księgowanie i wyliczania rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów, itp.
  • uzgadnianie kont rozrachunków oraz księgi głównej
  • weryfikacja, dekretacja i księgowanie faktur zakupowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowego (np. ekonomii, finansów, księgowości)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • znajomości MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1/B2)
  • umiejętności analityczne
  • biegła znajomości przepisów VAT, CIT, ustawy o rachunkowości

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole
  • praca w międzynarodowym środowisku

Zgodnie z obowiązującym prawem, Randstad nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za udział w procesie rekrutacji.
Sun Sun Sun Sun Sun

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się