Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. księgowości

  • Ujazd, opolskie
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

    Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy:

    Nr ref.: 46502
    Praca stała
    Miejsce pracy: Ujazd

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie księgowości zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z ustawą o Rachunkowości
    • sporządzanie deklaracji CIT, VAT, PIT
    • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych
    • księgowanie i wyliczania rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów, itp.
    • uzgadnianie kont rozrachunków oraz księgi głównej
    • weryfikacja, dekretacja i księgowanie faktur zakupowych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, kierunkowego (np. ekonomii, finansów, księgowości)
    • minimum dwuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku
    • mile widziana znajomość programu SAP
    • znajomości MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint
    • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1/B2)
    • umiejętności analityczne
    • biegła znajomości przepisów VAT, CIT, ustawy o rachunkowości

    Oferta:

    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym
    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole
    • praca w międzynarodowym środowisku

    Zgodnie z obowiązującym prawem, Randstad nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za udział w procesie rekrutacji.
    Sun Sun Sun Sun Sun