Specjalista ds. Leasingu

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 23.10.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Doradcy Leasingowi Finansowanie24.pl

    Jeżeli jesteś minimum poprawnym handlowcem leasingowym i masz realne kontakty z kilkoma dostawcami, to dołączając do nas tj. Zespołu Doradców Leasingowych Finansowanie24.pl odkryjesz, że można pracować spokojniej, bez presji wygórowanych planów sprzedażowych i przede wszystkim za znacznie większe pieniądze.

    Większość naszego zespołu jest z nami od ponad 10 lat  -  dołącz do nas !

    Miejsce pracy: Katowice
    Opis stanowiska:
    • sprzedaż produktów leasingowych wraz z negocjowaniem warunków transakcji,
    • współpraca z dealerami, producentami oraz dostawcami przedmiotów leasingu,
    • budowa własnego portfela klientów, pośredników i kooperantów,
    • podpisywanie umów leasingowych w siedzibie klienta,
    • realizacja całości procesu leasingowego wraz z doradztwem posprzedażowym.
    Wymagania:
    • doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych oraz ogólna wiedza w tym zakresie,
    • pracowitość oraz silna motywacja do działania i osiągania wyników,
    • systematyczność i umiejętność planowania działań,
    • rzetelność w relacjach ze współpracownikami i kontrahentami,
    • czynne prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • bardzo wysokie zarobki przy realizacji realnych celów sprzedażowych,
    • w przypadku zweryfikowanych osiągnięć zawodowych w branży leasingowej, bardzo wysokie wynagrodzenie stałe,
    • atrakcyjny system motywacyjno-premiowy,
    • przyjazną atmosferę pracy we wzajemnie wspierającym się zespole.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą funkcji APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."