Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Master Data

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa OT Logistics jest największym operatorem portowym w Polsce i na południowym Bałtyku oraz liderem w transporcie wodnym śródlądowym od Kaliningradu po porty w Niemczech i Holandii. Grupa skupia również podmioty wyspecjalizowane w transporcie drogowym, kolejowym, a także spedycji i logistyce. Spółka działa na rynku polskim oraz w Europie Środkowej i Zachodniej, stale rozszerzając obszar swojej działalności. OT Logistics jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

    Grupa Kapitałowa OT Logistics poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. MASTER DATA
    Miejsce pracy: Wrocław

    TWOJE ZADANIA

    • tworzenie kont dostawców i nabywców w systemie NAVISION oraz utrzymywanie dobrej jakości i poprawności danych w systemie;
    • zakładanie kont księgowych, usług, wymiarów, ustawień księgowych, kont bankowych;
    • stałe zarządzanie jakością gromadzonych danych w bazach danych całej Grupy Kapitałowej OT Logistics;
    • udział w projektach związanych z zarządzaniem danymi.

    CZEGO OCZEKUJEMY:

    • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki ścisłe);
    • mile widziane doświadczenie w Master Dacie lub księgowości;
    • umiejętności analitycznego myślenia;
    • zdolności do szybkiej nauki obsługi systemów komputerowych;
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
    • skrupulatności;
    • terminowości;
    • odpowiedzialności;
    • dobrej organizacji pracy.

    CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:

    • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności;
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę;
    • pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych;
    • miłą i przyjazną atmosferę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj do dnia 12.04.2018r.

    Jednocześnie OT Logistics zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o dopisanie klauzuli wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę OT Logistics S.A. zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 28.08.1997, Dz. Ust. Nr 133, poz. 833.).