Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria prawie 300 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, zapraszamy do współpracy na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
    Miejsce pracy: Kraków

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Obsługa klienta w naszym Salonie / Punkcie Odbioru Przesyłek zgodna ze standardami firmy
    • Przyjmowanie i ekspozycja dostaw
    • Wydawanie zamówionych produktów
    • Obsługa zwrotów i reklamacji
    • Obsługa kasy fiskalnej

    WYMAGANIA:

    • Otwartość na kontakt z klientem
    • Umiejętność aktywnej obsługi
    • Wysoka kultura osobista
    • Dynamizm w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do pracy na pełny etat w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-20.00 lub na pół etatu w godz. 16.00-20.00

    OFERUJEMY:

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu
    • Pracę w młodym zespole dla niezwykle dynamicznie rozwijającej się marki
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport
    • Atrakcyjne rabaty na produkty firmowe

    Prosimy o informację czy interesuje Państwa praca na pełny etat czy na ½ etatu

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.