Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. obsługi klienta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz wyzwania, jesteś przebojowa/y i charyzmatyczna/y? Chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, dalekiej od klimatu korporacji? Mam pracę dla Ciebie.

    Nr ref.: /100/02/2018/AZ/10211
    Kraków
    zadania:
    • Wsparcie procesów sprzedażowych.
    • Utrzymywanie kontaktów z klientami.
    • Doprecyzowanie szczegółów zamówień.
    • Zlecenia zamówień na produkcję.
    • Raportowanie do dyrektora
    • Organizację eventów marketingowych.
    oczekiwania:
    • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki techniczne.
    • Rok doświadczenia w obsłudze klienta
    • Znajomość języka angielskiego - min poziom B2
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
    • Dobra organizacja własnej pracy.
    • Przebojowości, komunikatywności i zdecydowania.
    oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Międzynarodowe środowisko pracy.
    • Przyjazną atmosferę.
    • Płaską strukturę firmy.
    • Niezależne, samodzielne stanowisko.
    • Szeroki zakres obowiązków.
    • Prywatną opiekę medyczną.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47