Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Power Canvas sp. z o. o.

    W ramach prowadzonej działalności spółka Power Canvas ponad 4 lata temu wprowadziła na rynek markę Runspiration - www.runspiration.pl, która skupia ludzi aktywnych, z pasją do sportu, odważnie realizujących wspólny cel. W naszej manufakturze na krakowskim Zabłociu produkujemy specjalistyczną odzież sportową. Tworzymy ubrania dla drużyn biegowych, siatkarskich, piłkarskich, gamingowych i nie tylko. Współpracujemy z agencjami, firmami eventowymi i markami odzieżowymi, a także tworzymy odzież na indywidualne zamówienie nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nad procesem tworzenia naszych ubrań czuwamy na każdym etapie począwszy od stworzenia spersonalizowanego projektu, przez krojenie, szycie aż po pakowanie i wysyłkę.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta, uwielbiającej rozmawiać z ludźmi, która potrafi "wejśc w skórę" i wyczuć potrzeby klienta. Chcemy aby nowy członek naszego teamu do powierzonych obowiązków podchodził z entuzjazmem, tryskał energią i odznaczał się kulturą słowa na wysokim poziomie. Szukamy osoby dla której słowo "niemożlwe" nie istnieje. Dodatkowo jeżeli bieganie jest nieodłącznym elementem Twojej codzienności, uwielbiasz opowiadać o kilometrach które już pokonałaś/eś, planować trasy które zamierzasz pokonać, zdarłaś/eś niejedną parę butów, bieganie jest dla Ciebie po prostu WAŻNE! Startuj do nas aby nam o tym opowiedzieć, bo to znaczy, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI:

    • bieżąca obsługa klientów zarówno telefoniczna jak i mailowa, obsługa zamówień sklepu internetowego
    • przygotowanie ofert wraz z wizualizacją graficzną oraz plikami do druku
    • doradzanie klientom w kwestiach dotyczących kolekcji i produktów, jak również proponowanie im gotowych rozwiązań
    • pozytywne reprezentowanie marki przy każdym kontakcie z klientem
    • precyzyjne i klarowne komunikowanie się zarówno pisemne jak i werbalne, wysoka kultura słowa, umiejetność "wyczucia" klienta
    • budowanie długofalowych i profesjonalnych więzi z klientem. Umiejętność "zaopiekowania" się nim tak aby czuł, że relacja klient - sprzedawca nie kończy się na sfinalizowaniu transakcj

    CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

    • aktywnej znajomości środowiska sportowego
    • wiedzy i doświadczenia z zakresu technik sprzedaży i marketingu
    • podstawowej obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop i Adobe Illustrator)
    • podstawowej znajomości języka angielskiego
    • komunikatywności, łatwości i lekkości w rozmowie z klientem
    • optymizmu i pozytywnego języka
    • elastyczności i otwartości w stosunku do klienta

    CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

    • umowę zlecenie na czas okresu próbnego, następnie umowę o pracę
    • wynagrodzenie - podstawa + prowizja
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
    • kartę multisport (po okresie próbnym)
    • dobrą atmosferę i przyjazne stosunki ze współpracownikami
    • realny wpływ na kierunek naszego rozwoju
    • codziennie ciepłe, firmowe obiady o stałej porze
    • szkolenia, które pozwolą stawać Ci się jeszcze lepszym w tym co robisz
    • wyjścia firmowe - za sobą mamy już m.in. dziesiątki wypitych wspólnych piw, gokarty i LaserTag

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych nie zapomnij umieścić klauzuli zezwalającej na przetwarzenia danych osobowych o treści: Wyrażam zgode na przetwarzenie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; teks jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)