Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 09.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref.: SDOK/LDZ/11/2017

    ORGANIZUJEMY DOJAZD DO PRACY!!!
    (Pętla Okęcie)

    Proponujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą
      i inne)
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego
    • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Zakres obowiązków:

    • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w procesie dystrybucji krajowej
    • Wystawianie faktur oraz archiwizacja dokumentów
    • Praca na systemach dedykowanych do obsługi klienta
    • Współpraca z innymi działami i oddziałami w zakresie realizacji zleceń
    • Udział w procesie reklamacyjnym
    • Prowadzenie bilansu opakowań zwrotnych obsługiwanego klienta

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (min. rok)
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Specjalisty Obsługi Klienta w branży TSL
    • Zainteresowanie tematyką transportu krajowego
    • Biegła obsługa MS Office w szczególności programu EXCEL
    • Sumienność
    • Umiejętność pracy w zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)