Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-26
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2017-08-25)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Firma HARTING Polska poszukuje kandydata na zastępstwo na stanowisko:
Customer Service / Specjalista ds. Obsługi Klienta
miejsce pracy: Wrocław
top

ZADANIA

  • obsługa i kontrola realizacji zamówień dla klienta polskiego
  • organizowanie wysyłek, monitorowanie stanu magazynu
  • przygotowywanie dokumentacji, ofert
  • udział w procesie obsługi reklamacji
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • dbanie o jakość relacji z klientami
  • współpraca z Przedstawicielem Handlowym

KOMPETENCJE

  • preferowane ok. roczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    i pracy z pakietem MS Office
  • atut – znajomość systemu SAP
  • orientacja na klienta, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • systematyczność, skrupulatność, rzetelność
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją i w dynamicznym środowisku

OFERUJEMY

  • umowa o pracę na 1 rok, z możliwością przedłużenia
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwości rozwoju
  • różnorodność wykonywanych zadań
  • codzienny kontakt z językiem obcym
  • pozytywną atmosferę pracy
  • stanie się częścią zgranego zespołu
  • kartę Multisport, kursy językowe
  • program szkoleń
bottom

Projekt rekrutacyjny w imieniu HARTING prowadzi firma InPlace. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem nr ref. oraz o dopisanie  w swojej ofercie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O NAS

Grupa technologiczna HARTING jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży złącz elektrycznych i elektronicznych oraz technologii sieciowych. Zatrudniając ponad 3 800 pracowników  w 37 krajach.

Firma HARTING jest obecna na światowym rynku od ponad 60 lat. Siedziba firmy od 1950 znajduje się w miejscowości Espelkamp w Niemczech. HARTING Polska z siedzibą we Wrocławiu działa od 1997 roku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się