Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma HARTING Polska poszukuje kandydata na zastępstwo na stanowisko:
    Customer Service / Specjalista ds. Obsługi Klienta
    miejsce pracy: Wrocław
    top

    ZADANIA

    • obsługa i kontrola realizacji zamówień dla klienta polskiego
    • organizowanie wysyłek, monitorowanie stanu magazynu
    • przygotowywanie dokumentacji, ofert
    • udział w procesie obsługi reklamacji
    • wprowadzanie zamówień do systemu
    • dbanie o jakość relacji z klientami
    • współpraca z Przedstawicielem Handlowym

    KOMPETENCJE

    • preferowane ok. roczne doświadczenie w obsłudze klienta
    • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
      i pracy z pakietem MS Office
    • atut – znajomość systemu SAP
    • orientacja na klienta, komunikatywność
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • systematyczność, skrupulatność, rzetelność
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • umiejętność pracy pod presją i w dynamicznym środowisku

    OFERUJEMY

    • umowa o pracę na 1 rok, z możliwością przedłużenia
    • pracę w międzynarodowej firmie
    • możliwości rozwoju
    • różnorodność wykonywanych zadań
    • codzienny kontakt z językiem obcym
    • pozytywną atmosferę pracy
    • stanie się częścią zgranego zespołu
    • kartę Multisport, kursy językowe
    • program szkoleń
    bottom

    Projekt rekrutacyjny w imieniu HARTING prowadzi firma InPlace. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem nr ref. oraz o dopisanie  w swojej ofercie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    O NAS

    Grupa technologiczna HARTING jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży złącz elektrycznych i elektronicznych oraz technologii sieciowych. Zatrudniając ponad 3 800 pracowników  w 37 krajach.

    Firma HARTING jest obecna na światowym rynku od ponad 60 lat. Siedziba firmy od 1950 znajduje się w miejscowości Espelkamp w Niemczech. HARTING Polska z siedzibą we Wrocławiu działa od 1997 roku.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!