Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-08-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy przedstawicielem producenta najwyższej jakości produktów w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej. Od ponad 50 lat wyróżnia nas najwyższa jakość produktów i usług. Należymy do szwajcarskiego koncernu Arbonia AG. Filozofia naszej firmy opiera się na tradycyjnych wartościach jak partnerska współpraca, odpowiedzialność, rzetelność. Nasze produkty są wytwarzane w wielu europejskich krajach.

    Aby nadal efektywnie budować nasz sukces poszukujemy kandydata do pracy

    w BIURZE HANDLOWYM na stanowisku:
    Umowa na zastępstwo
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie zamówień, organizacja logistyki
    • kontakty z działem eksportu i wysyłek w firmie macierzystej w Niemczech
    • kontakty z handlowcami zewnętrznymi firmy

    Wymagania:

    • duże zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
    • znajomość języka niemieckiego oraz systemu SAP mile widziana
    • prawo jazdy
    • uczciwość, rzetelność i zaangażowanie

    Jesteście Państwo gotowi, aby swoim zaangażowaniem i inicjatywą współtworzyć sukces dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa? Praca w naszej firmie da Państwu ku temu sposobność. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, możliwości rozwoju, pracę w miłym i ambitnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert do 08 września na adres:

    Kermi Sp. z o.o.
    ul. Graniczna 8B
    54-610 Wrocław

    lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj