Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

C.H. Robinson jest wiodącym na rynkach światowych spedytorem frachtu drogowego, morskiego i lotniczego. Nasza organizacja opiera się na trzech filarach: sprawnych procesach, zaawansowanej technologii i świetnie wyszkolonym personelu.

Dołącz do nas i zacznij swoją karierę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa transportowych zleceń klienta w spedycji międzynarodowej
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z klientem
  • Negocjowanie warunków i cen
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych we współpracy z innymi działami firmy (w szczególności z działem spedycji międzynarodowej).
Nasze oczekiwania:
  • Masz ukończone studia wyższe lub jesteś studentem/studentką ostatnich lat
  • Bardzo dobrze znasz język angielski. Będziesz go używać w codziennej komunikacji z klientami oraz kolegami i koleżankami z innych oddziałów C.H. Robinson w Polsce i w Europie
  • Masz motywację do pracy. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale ważniejsze są dla nas Twoje poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i umiejętność samodzielnej pracy.
  • Potrafisz pracować pod presją czasu i wyzwania nie są Ci obce.

Co C.H. Robinson oferuje Tobie?

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji, której sukces opiera się na wykwalifikowanych pracownikach, rozwiniętych procesach i najlepszej technologii
  • Dynamiczne środowisko pracy, które kreują wyjątkowi ludzie, pasjonaci transportu i eksperci w swoich dziedzinach
  • Dostęp do szkoleń oraz innych narzędzi rozwoju zawodowego. W C.H. Robinson wdrożony jest między innymi Program Rozwoju Umiejętności Managerskich, w którym uczestniczą pracownicy z całej europejskiej organizacji
  • Szkolenia w europejskiej Centrali firmy w Amsterdamie
  • Motywujące wynagrodzenie, które będzie składać się z podstawy oraz bonusu opartego na wynikach Twoich i zespołu
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dostęp do szkoleń językowych.

Proces aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio przez system. W ciągu dwóch tygodni od aplikacji rekruter odpowiedzialny za dany proces rekrutacji skontaktuje się z wybranymi osobami.

Jeżeli masz pytania odnośnie procesu rekrutacji, skontaktuj się z zespołem Talent Acquisition za pośrednictwem maila: TAEurope@chrobinson.com

Zainteresowany? Aplikuj!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się