Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Sztuka logistyki, logistyka sztuki

    Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

    W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu Dystrybucji Krajowej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta, w oparciu o wysokie standardy pracy,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania trafnych decyzji,
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Samodzielność i rzetelność, umiejętność współpracy,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
    • Motywacja do nauki i chęć rozwoju zawodowego,
    • Gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele).

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
    • Przygotowywanie, wysyłka i koordynacja zamówień oraz terminów dostaw,
    • Przygotowywanie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych,
    • Przyjmowanie reklamacji i zwrotów oraz koordynowanie procedur z nimi związanych,
    • Tworzenie komunikacji pomiędzy jednostkami wewnętrznymi No Limit a Klientem,
    • Współpracę z firmami zewnętrznymi,
    • Planowanie małej dystrybucji,
    • Przygotowywanie i prowadzenie rozliczeń gotówkowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego,
    • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,
    • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),
    • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,
    • Kompleksowy system szkoleń,
    • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv)
    za pomocą przycisku Aplikuj,

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

    www.nolimit.pl