Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-10-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Sztuka logistyki, logistyka sztuki

    Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

    W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu Dystrybucji Krajowej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta, w oparciu o wysokie standardy pracy,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania trafnych decyzji,
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Samodzielność i rzetelność, umiejętność współpracy,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
    • Motywacja do nauki i chęć rozwoju zawodowego,
    • Gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele).

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
    • Przygotowywanie, wysyłka i koordynacja zamówień oraz terminów dostaw,
    • Przygotowywanie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych,
    • Przyjmowanie reklamacji i zwrotów oraz koordynowanie procedur z nimi związanych,
    • Tworzenie komunikacji pomiędzy jednostkami wewnętrznymi No Limit a Klientem,
    • Współpracę z firmami zewnętrznymi,
    • Planowanie małej dystrybucji,
    • Przygotowywanie i prowadzenie rozliczeń gotówkowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego,
    • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,
    • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),
    • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,
    • Kompleksowy system szkoleń,
    • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv)
    za pomocą przycisku Aplikuj,

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

    www.nolimit.pl