Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ofertowania (techniczny)

  • Trzebinia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MWM Elektro Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową dostawą urządzeń dla przemysłu ciężkiego, w szczególności maszyn wyciągowych, sygnalizacji szybowej i urządzeń przyszybowych dla górnictwa. Specjalizuje się w modernizacjach istniejących wyciągów górniczych oraz dostawie „pod klucz” kompletnych maszyn i pozostałych elementów wyciągów górniczych. Na rynku maszyn górniczych istniejemy od 1999 roku. Aktualnie firma poszukuje:

    Specjalistę ds. ofertowania (techniczny)
    Miejsce pracy: Trzebinia

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działami technicznymi i logistyki,
    • analiza zapytań ofertowych, zapisów SIWZ oraz dokumentacji przetargowej,
    • analizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, wymagań technicznych zawartych w SIWZ,
    • analizowanie ofert potencjalnych podwykonawców,
    • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i poddostawców,
    • zachowywanie terminowości i zgodności z wymaganiami klienta przy składaniu ofert,
    • bezpośrednie kontakty w z klientem końcowym,
    • budowa relacji biznesowych z klientem,
    • uczestnictwo w targach branżowych międzynarodowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ofertowania,
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektromaszynowej,
    • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i w piśmie,
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość ustawy Prawa Zamówień Publicznych,
    • samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy,
    • obsługa MS Office: m.in. word i excel,
    • mile widziana znajomość programu AutoCad
    • zdolności negocjacyjne i handlowe,
    • gotowość do podróży służbowych,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • komunikatywność,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • stałą umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę ciekawą i odpowiedzialną,
    • szkolenia, naukę języka angielskiego,
    • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę,
    • kartę Multisport.

    Oferty pracy wraz z CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@mwm.com.pl lub klikając w przycisk:

    Z profilem działalności naszej firmy można się zapoznać na stronie www.mwm.com.pl

    Przewidujemy odbycie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami.