Oferta pracy

Specjalista ds. płac

Danwood S.A.O firmie

  • Białystok, Polska
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Danwood S.A.

Białystok

Białystok

SPECJALISTA DS. PŁAC

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji płacowej,
  • obsługa procesów płacowych,
  • przygotowywanie oraz kontrola poprawności naliczeń listy płac,
  • weryfikacja, ewidencja dokumentów płacowych oraz zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy, ustawami podatkowymi oraz ubezpieczenia społecznego,
  • przygotowywanie raportów płacowych oraz deklaracji dla ZUS, US, GUS, PFRON,
  • ścisła i efektywna współpraca z zespołem kadr.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość programów Microsoft Office 2016 (w szczególności Excel),
  • umiejętność przygotowania i sprawdzenia prawidłowości naliczeń wynagrodzeń,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • systematyczność, dokładność, terminowość.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy