Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Płac

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Contract Administration jest firmą specjalizującą się w administracji płac i kadr,
    obecną na polskim rynku od ponad 27 lat. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji
    pomagamy na co dzień w obsłudze kadrowo-płacowej kilkuset klientom z różnych branż.

    Obecnie do Zespołu Płac poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    opis
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska

    • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej pracowników
    • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
    • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik)
    • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac
    • Rozliczanie czasu pracy
    • Kontakty z klientami wg potrzeb, również w języku angielskim

    Wymagania

    • Doświadczenie w obszarze administracji płac (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 100 osób)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
    • Praktyczna wiedza (doświadczenie) z zakresu rozliczania czasu pracy
    • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
    • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

    Oferujemy:

    Umowę o pracę bez okresu próbnego
    Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
    Pracę w międzynarodowym środowisku

    Prywatną opiekę medyczną
    Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
    Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

    Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
    Rewelacyjną atmosferę w zespole
    Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców

    Nasze biura:

    Administratorem danych jest Contract Administration Sp. z o.o. i spółki powiązane z siedzibą w Warszawa 01-209, Hrubieszowska 2 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.