Specjalista ds. Public Relations

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tabasco Katarzyna Kapłon-Ogórek

Tabasco Media Communications z siedzibą we Wrocławiu jest agencją public relations i strategicznej komunikacji. Obsługujemy polskie firmy i międzynarodowych producentów z różnych branż, na przykład: IT, elektronika użytkowa, wyposażenie wnętrz, produkty dla dzieci, turystyka, sport czy kulinarna. Specjalizujemy się w opracowaniu i realizacji zintegrowanych kampanii komunikacyjnych.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i realizacja planów komunikacji medialnej dla klientów (producentów) z różnych branż.
  • Samodzielne prowadzenie kampanii PR (głównie w zakresu PR produktu).
  • Tworzenie tekstów typu: komunikaty prasowe, opisy produktów, artykuły dla konkretnych mediów.
  • Codzienny kontakt z dziennikarzami, blogerami, youtuberami, liderami opinii, który zaowocuje publikacją dostarczonych treści lub prezentacją produktu i firmy w magazynach drukowanych, Inernecie oraz w TV i radio.
  • Organizowanie konferencji prasowych i branżowych.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczania w agencji PR lub dziale marketingu u producenta lub dystrybutora, poparty referencjami - warunek konieczny
  • Doświadczanie w zakresie współpracy z mediami, dziennikarzami z ramienia firmy, producenta/dystrybutora lub udział w realizacji kampanii promocyjnej np. wprowadzenie produktu/usługi na rynek– warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Public Relations.)
  • Znajomość i wypracowane relacje z dziennikarzami, blogerami, twórcami opinii w Internecie.
  • Mile widziane portfolio tekstów pisanych na zlecenie konkretnych firm oraz kampanii promocyjnych np. wprowadzenia produktu/usługi/marki na rynek.

Oczekujemy również, że:

  • Jesteś osobą kreatywną i masz sukcesy na tym polu, którymi możesz się pochwalić.
  • Jesteś osobą biegłą w przeszukiwaniu Internetu oraz aktywnym uczestnikiem społeczności internetowych (kanałów Social Media, forów).
  • Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim (min.B2).
  • Posiadasz „lekkie pióro” i umiejętność redagowania dobrych tekstów.
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Wykazujesz umiejętność prowadzenia wielu zadań jednocześnie.
  • Sprawne posługujesz się komputerem i nowoczesnymi narzędziami komunikacji w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki, w zależności od doświadczenia, stopnia samodzielności na stanowisku, terminowości, zaangażowania w rozwój agencji.
  • Możliwość rozwoju, która zależy od pracownika, jego zaangażowania.
  • Umowę o pracę w ramach wymiaru pełnego etatu.
  • Premie uznaniowe za każde osiągnięcia powyżej standardu.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Poznanie najnowszych trendów komunikacji marketingowej.
  • Doskonalenie j. angielskiego.
  • Dofinansowanie szkoleń w ramach rozwoju.

And last but not least:

  • Proponujemy pracę, w której nie jesteś przywiązany/a do biurka
  • Dzień pracy rozpoczynamy od pysznej kawy
  • Tworzymy atmosferę, w której chce się pracować.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tabasco Katarzyna Kapłon-Ogórek z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Tabasco Katarzyna Kapłon-Ogórek z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Hallera 153/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.