Specjalista ds. SEM

  • Łódź, łódzkie
  • ustronna 41 pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-07-26
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-08-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Posiadasz certyfikat Google Ads, znasz angielski i masz umiejętność analitycznego myślenia? Kampanie marketingowe i analiza działań konkurencji nie są Ci obce? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco to mamy idealna pracę d la Ciebie!

    Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

    • rozwój i optymalizacja kampanii Paid Search w kilkudziesięciu krajach (nacisk na ROI);
    • monitorowanie kampanii w zakresie ustalonych budżetów;
    • współpraca z dedykowanym opiekunem Google oraz copywriterami;
    • wsparcie marketingu w promowaniu akcji marketingowych;
    • poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu automatyzację działań;
    • analiza działań konkurencji w zakresie Google Ads;
    • analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego;
    • doświadczenia w zarządzaniu i optymalizacji kampanii płatnych z budżetami na poziomie powyżej 10 000 zł / miesięcznie w wyszukiwarkach internetowych (Google Ads);
    • umiejętności analitycznych;
    • znajomości języka angielskiego;
    • dbałości o jakość swojej pracy;
    • chęci nieustannego rozwoju.

    Mile widziane:

    • znajomość Google Analytics / Google Ads Editor / MS Excel;
    • posiadanie certyfikatów Google Ads;
    • wiedza na temat obsługi kampanii SEM w wyszukiwarkach zagranicznych (np. Bing, Yandex, Seznam);
    • doświadczenie w pracy z Google Ads 360 (DoubleClick).

    Oferujemy:

    • Szkolenia i kursy językowe
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Integracje
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Karty sportowe
    • Kasę zapomogową
    • Wczasy pod gruszą
    • sekcje zainteresowań
    • Sekcje sportowe
    • Parking dla rowerów
    • Dofinansowania do posiłków
    • Świeże owoce i jogurty
    • i o wiele więcej
    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

    W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.