Ta oferta pracy jest nieaktualna od 186 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SEM

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 28 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Czekamy na Ciebie.
    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa i rozwój kampanii reklamowych: Google AdWords, RTB, retargetingowych, Facebook Ads
    • konfiguracja, monitorowanie celów i zdarzeń w serwisie z użyciem Google Tag Manager
    • tworzenie i prowadzenie działań z zakresu analityki internetowej serwisów www
      i aplikacji mobilnych w oparciu o narzędzia Google Analytics, Firebase i innych
    • przygotowywanie raportów analitycznych
    • monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów na rynku i testowanie nowych rozwiązań
    • rozwój aplikacji mobilnych i mobilnych działań marketingowych

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w realizowaniu kampanii Google AdWords
    • kompetencje analityczne, w tym bardzo dobra znajomość Google Analytics, MS Excel oraz znajomość Google Firebase
    • dobra obsługa narzędzia Google Tag Manager
    • znajomość zagadnień optymalizacji konwersji, użyteczności oraz metodyki przeprowadzania testów A/B
    • umiejętność logicznego myślenia, łatwość w formułowaniu wniosków
      z przeprowadzonych analiz, rzetelność i dokładność
    • dobra znajomość języka angielskiego
    Mile widziane:
    • certyfikaty Google AdWords i Google Analytics
    • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
    • znajomość narzędzi do analizy ruchu w aplikacjach mobilnych tj. AppsFlyer
    • doświadczenie w korzystaniu z systemu DoubleClick
    • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją SEO

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży
    • przyjazną atmosferę w zespole
    • umowę o pracę
    • firmowe wyjazdy zagraniczne
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
    • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest Nowa Itaka Spółka z o.o. z siedzibą w Opole 45-072, Reymonta 39. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.