Specjalista ds. SEM

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-12
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2017-10-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy międzynarodową organizacją – częścią Grupy Eniro, która działa w Skandynawii oraz w Polsce. Zawsze pracujemy z myślą o korzyściach dla Klientów, Użytkowników oraz naszej organizacji. W codziennej pracy kierujemy się wartościami przypisanymi do naszej marki: Interaktywna, Pomocna i Niezawodna. Wspólnie tworzymy nowoczesne i przyjazne miejsce pracy, za które sami jesteśmy odpowiedzialni. To środowisko idealne dla aktywnych i ambitnych osób, pasjonatów marketingu internetowego, sprzedaży i nowych technologii. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Tworzenie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi Google (np. reklama w Gmailu, AdWords, Remarketing, Google Analytics, itp.)
  • Bieżący pomiar i analiza skuteczności przeprowadzonych działań oraz ich optymalizacja
  • Raportowanie wyników kampanii przy wykorzystaniu narzędzi Google i innych
  • Rozliczanie finansowe przeprowadzonych kampanii
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych, w tym w szczególności w panelu Google AdWords
  • Biegłej obsługi narzędzi Google m.in.: Google Adwords, w tym reklama w Gmailu
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • Znajomości podstaw HTML
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów
  • Zdobycie doświadczenia w obsłudze różnorodnych klientów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: stała pensja, stałe godziny pracy, wolne weekendy
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

top

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-676, Postępu 14A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się