Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SEM

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy międzynarodową organizacją – częścią Grupy Eniro, która działa w Skandynawii oraz w Polsce. Zawsze pracujemy z myślą o korzyściach dla Klientów, Użytkowników oraz naszej organizacji. W codziennej pracy kierujemy się wartościami przypisanymi do naszej marki: Interaktywna, Pomocna i Niezawodna. Wspólnie tworzymy nowoczesne i przyjazne miejsce pracy, za które sami jesteśmy odpowiedzialni. To środowisko idealne dla aktywnych i ambitnych osób, pasjonatów marketingu internetowego, sprzedaży i nowych technologii. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Tworzenie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzia Google AdWords (np. reklama w Gmailu, Google Search, Google Display Network, Remarketing)
    • Bieżący pomiar i analiza skuteczności przeprowadzonych działań oraz ich optymalizacja
    • Raportowanie wyników kampanii przy wykorzystaniu narzędzi Google i innych
    • Rozliczanie finansowe przeprowadzonych kampanii
    Wymagania:
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych, w tym w szczególności w panelu Google AdWords
    • Obsługa narzędzi Google, m.in. Google Adwords - w tym reklama w Gmailu
    • Praktyczna znajomość Edytora AdWords
    • Praktyczna wiedza z zakresu Google Analytics
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Znajomość podstaw HTML
    • Dobre umiejętności językowe, w tym tworzenie krótkich tekstów reklamowych
    • Umiejętności wyboru i rozbudowy zestawów słów kluczowych w prowadzonych kampaniach
    • Poszukujemy osoby z wyższym wykształceniem lub w trakcie studiów
    Oferujemy:
    • Możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów
    • Zdobycie doświadczenia w obsłudze różnorodnych klientów
    • Szkolenia doskonalące umiejętności prowadzenia kampanii
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: stała pensja, stałe godziny pracy, wolne weekendy
    • Benefity pracownicze: opieka medyczna LUX MED, możliwość korzystania z karty MultiSport
    • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

    top

    Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-676, Postępu 14A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom