Specjalista ds. SEO (e-commerce)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W3 INTERNET SERVICES
www.w3-ag.com

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Już od ponad 5 lat – z samego serca Bydgoszczy – wspieramy klientów w całej Europie w dokonywaniu właściwych wyborów zakupowych. Wtedy, gdy urządzają pierwsze mieszkanie; gdy zmieniają aranżację salonu; gdy siedząc w starym fotelu szukają już nowego.
W3 Internet Services to specjaliści skutecznego rozwoju platform internetowych. Naszą branżą strategiczną jest sprzedaż produktów Home & Living. Meble i wyposażenie wnętrz to nasza pasja, a satysfakcja klienta to nasz główny cel.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy i strategią budowania silnego zespołu specjalistów poszukujemy od zaraz utalentowanej osoby na stanowisko:
Branża: meble i sprzęt AGD
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie technicznych audytów dla własnych sklepów internetowych na rynkach zagranicznych (branża meblowa oraz rtv/agd) pod kątem SEO,
  • Tworzenie i realizowanie strategii pozycjonowania dla własnych sklepów internetowych (content marketing, link building),
  • Monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów,
  • Planowanie, analiza i optymalizacja kampanii Adwords.

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych,
  • Praktyczna wiedza z zakresu white SEO/SEM oraz znajomość aktualnych trendów,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: Google Tag Manager, Google Search Console, Google Analytics,
  • Minimum podstawowa znajomość HTML/CSS,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Lokalizację w samym centrum Bydgoszczy,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Wyjątkową atmosferę w środowisku międzynarodowym,
  • Pakiet indywidualnych szkoleń,
  • Praca od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

Jeśli myślisz niestandardowo, doskonale komunikujesz się w wyżej wymienionych językach i potrafisz rozmawiać z ludźmi – czekamy na Twoją aplikację!

W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JMS Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się