Specjalista ds. Sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    3W IZOLACJE TECHNICZNE SP. Z O.O. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku izolacji technicznych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze. Podstawowym zakresem działalności jest dystrybucja izolacji technicznych, izolacji grzewczych i przemysłowych, systemów wentylacji i klimatyzacji, systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów mocowań instalacji.

    3W Izolacje Techniczne Sp. z o. o. należy do Grupy Kapitałowej 3W Dystrybucja Budowlana S.A., która jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się spółką na rynku w sprzedaży B2B. Obecnie posiada 38 oddziałów dystrybucji budowlanej i 5 oddziałów w segmencie izolacji technicznych.

    Aktualnie w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref. 1/SZ/IG/2018
    Opis stanowiska:
    • Kompleksowa obsługa klientów przy współpracy z pracownikami sprzedaży zewnętrznej
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, magazynowej
    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obiegu dokumentów
    • Utrzymywanie niezbędnego kontaktu z klientami i dostawcami
    • Przygotowywanie poczty do centrali i do klientów

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Znajomość materiałów izolacji technicznych, wentylacji i klimatyzacji (mile widziana)
    • Doświadczenie w handlu materiałami izolacji, wentylacji i klimatyzacji (mile widziane)
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Inicjatywa i zaangażowanie
    • Atencja do szczegółów / skrupulatność
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
    • Znajomość środowiska MS Office (Excel)
    • Wysoka  komunikatywność i kultura osobista

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Karty Multi Sport
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Pracę w bardzo dobrej atmosferze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska i miejscowość.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".