Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ottensten Polska poszukuje Firma Ottensten Polska - salon firmowym w Gdańsku ul. Kołobrzeska 48e poszukuje Specjalistów ds. sprzedaży na terenie województwa pomorskiego. Ottensten Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku jako filia Ottensten A/S z siedzibą w Danii.​ Posiadamy salony firmowe w Katowicach, Łodzi​, Stargardzie​, Gdańsku, Lublinie, Toruniu, Wrocławiu oraz Częstochowie.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska pracy:

    Do obowiązków specjalisty ds. sprzedaży należy:

    • Aktywna sprzedaż oraz doradztwo
    • Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
    • Realizacja założonych planów sprzedaży
    • Pozyskiwanie nowych klientów.
    • Praca w branży narzędzi pneumatycznych.
    • Sprzedaż narzędzi pneumatycznych.
    • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie, chętnie techniczne, doświadczenie w handlu, prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.
    • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjną prowizję, oraz premie od wyników.
    • Samochód służbowy, telefon, laptop,
    • Szkolenia sprzedażowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ottensten Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Ottensten Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie przy ul. Przemysłowa 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.