Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii.

    Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów
    • Dbanie o wizerunek firmy
    • Sprzedaż i promowanie usług
    • Prezentowanie, przygotowywanie ofert handlowych oraz doradztwo merytoryczne

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki finansowe – stałe wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiety: Multisport oraz opieki medycznej Medicover

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w sprzedaży, min. 3 lata
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Silne zorientowanie na realizację zadań
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem
    • Zdolności sprzedażowe
    • Prawo jazdy kat. B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdynia 81-350, Plac Kaszubski 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.