Specjalista ds. sprzedaży

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć hurtowni materiałów wykończenia wnętrz FHUP „ ABLER” Sp. z o.o. poszukuje do swojego oddziału w INOWROCŁAWIU osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Inowrocław

    Opis stanowiska:

    • obsługa klientów detalicznych i hurtowych
    • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • realizowanie planów sprzedaży
    • doradztwo techniczne
    • monitorowanie rynku, działań konkurencji
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Oczekiwania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w zakresie obsługi klienta
    • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
    • dobra organizacja pracy
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość pakietu MS Office
    • mile widziana znajomość branży wykończenia wnętrz
    • mile widziana znajomość dokumentów magazynowych i sprzedażowych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • pracę w młodym, ambitnym zespole

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres FHUP „ABLER” Sp. z o.o., ul. Budowlana 3, 88-100 Inowrocław lub za pomocą przycisku z dopiskiem "DS Inowrocław".