Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Chemar Rurociągi Spółka z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akcji rozpoznawczych rynku w celu analizy możliwości pozyskania zamówień na wyroby i usługi oferowane przez Spółkę,
  • Pozyskiwanie, a następnie analizowanie zapytań ofertowych pod kątem korzyści dla Spółki i możliwości spełnienia wymagań Klienta,
  • Przygotowanie ofert, kosztorysów przetargowych - kalkulacja oferty, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego
  • Sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców i dostawców oraz weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców i dostawców,
  • Udział w negocjacjach techniczno-handlowych z Inwestorami i Podwykonawcami,
  • Nadzór nad postępem prac i terminami dostaw, wskazywanie zagrożeń i sygnalizowanie opóźnień,
  • Ekonomiczne rozliczanie prowadzonych kontraktów,
  • Planowanie i kontrola kosztów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży przemysłowej (mile widziane),
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Dyscyplina wewnętrzna,
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w trybie projektowym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pakiet medyczny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • możliwość uzyskania uprawnień

Chemar Rurociągi Spółka z o.o.

CHEMAR RUROCIĄGI SPÓŁKA Z O.O. – wiodący dostawca rurociągów energetycznych na rynki krajowe i zagraniczne, poszukuje do pracy w Kielcach osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży, Kielce