Specjalista ds. Sprzedaży

NOVOBUDOWA sp. z o.o.O firmie

3 500‐12 000 zł brutto / mies.
  • Zaborska 1
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

NOVOBUDOWA sp. z o.o.

Zaborska 1

Kraków

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, że poszukujemy nowej osoby do pracy w zespole handlowym. Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętej stolarce budowlanej kładąc szczególny nacisk na prawidłowy montaż.

Szukamy osoby z pozytywnym nastawieniem, która kompleksowo zajmie się procesem obsługi oraz wykonywania ofert dla nowych i aktualnych klientów. Idealny kandydat to osoba wykazująca zmysł pozwalający na interpretowanie rysunków technicznych, pro-aktywna, potrafiąca szybko przyswajać nową wiedzę, elastyczna, komunikatywna oraz posiadająca poczucie humoru. Nie oczekujemy aktywnego pozyskiwania klientów oraz wykonywania pomiarów budowlanych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Stanowimy młody, ambitny zespół wyznający zasadę – „firma to ludzie”, stawiamy na pracę zadaniową niezależnie od tego gdzie, jak i kiedy jest wykonywana
  • Jako jedyna firma w województwie jesteśmy uczestnikiem programu rekomendacji oknotest.pl

Zadania:

  • obsługa klientów w salonie sprzedaży zgodnie z przyjętymi standardami
  • sporządzenie wycen oraz ofert handlowych
  • obsługa programów biurowych

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest doświadczenie w pracy handlowej związanej ze stolarką budowlaną (sprzedaż okien, bram, drzwi, rolet, podłóg itp.)

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat B.
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się poprzez pocztę e-mail oraz telefon

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie aspirującej do bycia liderem rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + bardzo wysokie prowizje za realizacje celów sprzedażowych)
  • niezbędne narzędzia (klimatyzowane biuro, komputer, telefon, samochód do celów służbowych)

Praca stacjonarna w Krakowie (Bronowice), w godzinach 8:00-16:00 lub 10:00-18:00 do ustalenia (poniedziałek-piątek).
Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy