Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TTT INVEST SP Z O.O. MEDIC-MAR HURTOWNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO SP.K.

    Nasza Firma jest Autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem kilku europejskich marek na terytorium Polski w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalisty ds. sprzedaży

    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy
    • Sprzedaż produktów i obsługa klientów na przydzielonym terenie
    • Realizowanie planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B)
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
    • Umiejętność planowania i konsekwentnej realizacji planów
    • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
    • Dyspozycyjność
    • Prawo Jazdy kat. B (czynne)
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego
    • Mile widziana znajomość rynku: Medycznego, Kosmetycznego, AGD

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
    • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Ambitne wyzwania
    • Wsparcie w realizacji powierzonych zadań
    • Wynagrodzenie stałe plus system premiowy
    • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w miłej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TTT INVEST SP. Z O.O. MEDIC-MAR HURTOWNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO SP.K. z siedzibą w ŁÓDZI zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest TTT INVEST SP. Z O.O. MEDIC-MAR HURTOWNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO SP.K. z siedzibą w ŁODZI przy ul. AL. PIŁSUDSKIEGO 76 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.