Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Dlaczego szukamy właśnie Ciebie?

Jeżeli:

• Dobrze znasz swój region i jesteś zaangażowany/a w jego sprawy

• Lubisz doradzać i współpracować z kluczowymi klientami, w zakresie rozwiązań związanych z promocją, reklamą i marketingiem

• Z łatwością budujesz i podtrzymujesz długoterminowe relacje biznesowe z klientami, w tym tworzysz oferty i prowadzisz prezentacje sprzedażowe

• Z dużym zainteresowaniem realizujesz kampanie swoich klientów, analizujesz prowadzone kampanie reklamowe i wyciągasz z nich wnioski na potrzeby przyszłych rozwiązań i rekomendacji

• Tworzenie niezbędnych raportów sprzedażowych nie jest dla Ciebie problemem

• Jesteś gotowy/a realizować cele sprzedażowe

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Nasze wymagania

• Otwartość, życzliwość wobec ludzi, umiejętność zbudowania relacji z klientami, które wykorzystasz na co dzień

• Umiejętność diagnozy potrzeb, budowania ofert w oparciu o korzyści i tworzenia atrakcyjnych prezentacji dla klientów

• Doświadczenie w obszarze reklamy, w tym współpracy z kluczowymi klientami będzie przydatne w Twojej pracy

• Samodzielność w realizacji zadań oraz dobra organizacja pracy z pewnością usprawni Twoje codzienne obowiązki

• Dobra obsługa komputera, w tym aplikacji MS Excel i MS PowerPoint

• Znajomość rynku reklamy on-line i mobile będzie dodatkowym atutem

• Prawo jazdy kat. B jest niezbędne

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i prowizji
  • Pakiet szkoleń rozwojowych i produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane dla klienta biznesowego
  • Wsparcie menedżerskie i opiekę doświadczonych pracowników
  • Praca w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na rynku
  • Godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym
  • Realną perspektywę awansu w ramach struktury firmy
  • Narzędzia pracy (laptop i telefon)
  • Benefity pracownicze (dofinansowanie wakacji, w tym także wakacji Twoich dzieci, bonus świąteczny)

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • ekipa zgranych ludzi

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/kariera/nota

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Specjalista ds. sprzedaży, Lublin