Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JM elektronik Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku komponentów elektronicznych w Polsce. Od ponad 25 lat zajmujemy się dystrybucją mikrokontrolerów, komputerów przemysłowych, urządzeń automatyki i wielu innych. Oferujemy również profesjonalną usługę montażu EMS.

    Podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego ciągle rozwijamy i doskonalimy naszą organizację, tak aby być postrzeganym na rynku pracy jako rzetelny i solidny Pracodawca. Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą, które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Specjalista ds. sprzedaży
    Miejsce pracy: Opole

    Miejsce pracy: cała Polska lub siedziba firmy w Gliwicach

    Oferujemy pracę w Dziale Sprzedaży (sprzedaż w sektorze B2B). Praca w siedzibie Spółki lub zdalna ze wsparciem Kierowników Produktów i Koordynatorów ds. sprzedaży, zatrudnionych w siedzibie Spółki.

     Główne zadania:

    • Realizacja powierzonych planów sprzedaży
    • Pozyskiwanie zamówień od Klientów
    • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Ciągłe dążenie do poprawy satysfakcji Klientów
    • Monitorowanie i raportowanie osiąganych wyników celem maksymalizacji szans sprzedaży
    • Wizyty u Klientów

     Wymagania:

    • Wymagana znajomość branży dystrybucji komponentów elektronicznych, komputerów przemysłowych lub/i produkcji urządzeń elektronicznych
    • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
    • Wykształcenie min. średnie techniczne
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B

     Oferujemy:

    • Stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Ubezpieczenie na życie
    • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

    Co dodatkowo zyskasz dołączając do naszego Zespołu:

    • Bardzo przyjazną atmosferę w pracy z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
    • Dostęp do najnowszych technologii branżowych z możliwością ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Podejmowanie wraz Zespołem JM ciekawych wyzwań zawodowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.jm.pl    www.jm-ems.pl

    Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JM elektronik spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach przy ul. Karolinki 58".