Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży (PH)

BIURO-SERWIS

  • Lublin

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
Nasza firma oferuje szeroką gamę urządzeń multimedialnych i interaktywnych.
W związku ze stałym rozwojem poszukujemy:
Specjalisty ds. sprzedaży (PH)Numer ref.: Miejsce pracy: woj. lubelskie i woj. ościenne

Obowiązki:

  • realizacja sprzedaży asortymentu firmy
  • prowadzenie spotkań i prezentacji dla klientów
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem
  • uczestnictwo w procesie ofertowania (w tym: nadzór nad terminowością wycen i przygotowywania ofert
  • efektywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie stałego kontaktu z obecnymi, monitorowanie działań klientów
  • znajomość oferty i procedur wewnętrznych

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • praktycznej znajomość zasad sprzedaży i pracy w dziale handlowym,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • biegłej obsługi komputera (w tym pakietu Office)
  • umiejętności dobrej organizacji czasu
  • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji
  • silnej motywacji do pracy
  • zaangażowania, uczciwości i dyspozycyjności
  • prawa jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • stałą pensję wraz z bardzo atrakcyjnym systemem premiowania
  • możliwość rozwoju osobistego i szkoleń
  • pracę w miłej atmosferze
  • samochód do użytku służbowego
  • narzędzia niezbędne do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, listów motywacyjnych oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych) w ciągu 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.

Odpowiemy wyłącznie na najlepsze oferty.

Ogłoszenie archiwalne