Ta oferta pracy jest nieaktualna od 161 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy wiodącą, polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w handlu równoległym oraz wyłącznej dystrybucji kosmetyków. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków
    Nr ref.: SS\2018

    Zakres obowiązków:

    • Telefoniczna obsługa aptek nabywających nasze produkty,
    • Bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,
    • Udzielaniem informacji związanych z naszymi produktami,
    • Wprowadzaniem zamówień do systemu,
    • Aktywny udział w pozyskiwaniu klientów i rozbudowywaniu bazy kontaktów,
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
    • Realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych.

    Oczekiwania:

    • Wysoka kultura osobista,
    • Swoboda wypowiedzi oraz łatwość w nawiązywaniu relacji,
    • Umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta,
    • Nastawienie na realizację celów,
    • Znajomość obsługi komputera,
    • Kreatywność, dokładność i systematyczność,
    • Samodzielność.

    W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie, podstawę i premię– im więcej sprzedasz, tym więcej zarobisz,
    • Pracę od poniedziałku do piątku (8-16), wolne weekendy,
    • Pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole.

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nr ref. klikając w przycisk:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leśnej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leśnej przy ul. E. Orzeszkowej 3/35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.