Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław     Region: dolnośląskie

    Co warto wiedzieć?

    Ebexo to dostawca wysokiej jakości rozwiązań e-commerce na polskim rynku. Mówiąc najkrócej – tworzymy sklepy internetowe, które świetnie sprzedają. Od Ciebie będziemy oczekiwać równie świetnej sprzedaży tychże sklepów zainteresowanym klientom. Liczy się dla nas długofalowa, owocna współpraca, a nie wykręcanie wyników sprzedaży kosztem naszych klientów i wzajemnych relacji. Jeśli wyznajesz podobne zasady, to zapraszamy do składania aplikacji.

    Opis stanowiska:

            Jaki byłby zakres Twojej pracy?

    • Prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji oraz przygotowanie ofert i kalkulacji
    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami

    Wymagania:

            Nasze oczekiwania wobec Ciebie?

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży z sektora B2B – najlepiej w branży e-commerce / interaktywnej
    • Łatwość w komunikacji via telefon, email oraz podczas spotkań bezpośrednich
    • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży usług i produktów
    • Orientacja na wyznaczone cele, inicjatywa i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
    • Samodzielność, odpowiedzialność i sumienność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach
    • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
    • Umiejętność częstszego słuchania klientów, niż mówienia
    • Poczucie humoru, pozytywne nastawienie i uśmiech na co dzień

           Co mile widzimy?

    • Zainteresowanie branżą e-commerce/interaktywną (w szczególności rozwiązania SaaS)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

            Co możemy Ci zaoferować?

    • Zdecydowanie stałe i stabilne zatrudnienie
    • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie za wyniki + motywacje z zaskoczenia
    • Możliwość awansowania odczuwalną dla Twojej kieszeni
    • Praca na portfelu leadów oraz własna inicjatywa w pozyskiwaniu nowych klientów
    • Nieformalną atmosferę pracy wśród uśmiechniętych i życzliwych ludzi
    • Otwartość na pomysły dla Twojego rozwoju zawodowego
    • Współtworzenie jednej z najlepszych platform sklepowych na rynku
    • Komfortowe otoczenie pracy w wysokiej klasy biurowcu na wrocławskim rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."