Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    Wsparcie projektu Real Time Marketing  w zakresie:

    - zbierania, analizy wymagań biznesowych i technicznych;

    - przygotowania formalnej specyfikacji projektu czytelnej i zrozumiałej dla całego zespołu projektowego;

    - przygotowanie wysokopoziomowej rekomendacji dla wyboru architektury i najefektywniejszego sposobu wdrożenia;

    - doprowadzenie do szczęśliwego wdrożenia pomysłu biznesowego w życie ( koordynacja prac developerskich zleconych do dostawcy oraz wykonywanych wewnętrznie).

    Wymagania:

    - wykształcenie wyższe ścisłe, techniczne lub ekonomiczne;

    - co najmniej trzyletnie doświadczenie jako analityk biznesowy lub systemowy;

    - doświadczenie we  wdrożeniach wielomodułowych systemów IT w roli analityka lub PM lub architekta lub developera;

    - masz podstawową wiedzę w zakresie języków programowania i inżynierii oprogramowania;

    - znajomość tradycyjnych metodyk projektowych (PMP, PRINCE) oraz  praktycznie wykorzystanie metodyk zwinnych ( SCRUM);

    - wiedza na temat technologii / mechanizmów do komunikacji między systemami i przesyłania danych;

    - znajomość narzędzi analitycznych i relacyjnych baz danych ( SQL);

    - zrozumienie procesów wytwórczych systemów IT;

    - umiejętność poruszania się na styku technologii i nowych trendów biznesowych;

    - umiejętność uwzględniania kontekstu biznesowego w rozwiązaniach dla systemów IT;

    - łatwość w komunikacji z biznesem oraz developerami;

    - znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie  dokumentacji technicznej oraz  śledzenia postępu w świecie systemów informatycznych;

    DODATKOWO MILE WIDZIANE:

    - doświadczenia z obszaru systemów wspierających marketing lub zapobiegających nadużyciom;

    - znajomość rynku telekomunikacyjnego.

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Świętujemy
    sukcesy
    Nobilitujące stanowisko dedykowane do pozyskiwania i obsługi Klientów Biznesowych
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top